Te Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 105m2

E pa mobiluar
91,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 246
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA637044 - Te Univers City Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka siperfaqe totale 104.7m² dhe siperfaqe neto 91.5m² dhe ndodhet ne katin e 7-te te banimit te njeres prej godinave te Kompleksit. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres me pas salloni i ndenjes me dalje ne ballkon me kendin e ngrenies dhe gatimit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, dhoma e femijeve, tualeti dites dhe ballkoni. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, shkollë dhe kopësht publik, qendër shëndetesore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative, park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...

E RE
84,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 94m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 93.55m², ndodhet ne katin e 5 te nje p...