Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 114m2

E pa mobiluar

125,000€

120,000€

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 1224
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636982 - Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, si dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Right Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Aleksandër Moisiu
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...

129,250€
Okazion Me 1100 Euro/M2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek... - 118m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Okazion Me 1100 Euro/m2 !!! Prane Sheshit Shqiponja Tek Kompleksi Akses Tirana, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare !!! Pozicioni i “Akses...