Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 195m2

E mobiluar
2,000€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 73
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636785 - Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, gatimi i vecuar, tre dhomat e gjumit, dy tualete dhe lavanderia. Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti jepet me qira per banim ose per zyre dhe jepet 2000 euro neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 195m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 16

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaq...

383,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 153m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Herman Gmeiner

Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ve...

795,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...