Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 77m2

E mobiluar
209,000€

  • Kavaja Street
  • 311
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636782 - Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti.. Apartamenti ka siperfaqe totale 77.3m2, siperfaqe neto 61.9m2 dhe 2 m2 siperfaqe e gjelbert. Objekti ku ndodhet zhvillohet ne 2, 4,1 6 dhe 24 kate. Dy katet e para do te perdoren per ambiente sherbimi: dyqane dhe zyra, katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbajne hapesirat e parkimit dhe ambientet teknike te nevojshme. Kjo do te beje te mundur pasjen e cdo faciliteti ne godine. Po ashtu vendndodhja eshte ne afersi te Qendres dhe prane unazes se vogel. Apartamenti aktualisht eshte dhene me qira 750 Euro ne muaj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Right Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 16

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

204,000€
Tek Liqeni I Thate, Me Pamje Nga Liqeni Artificial, Shi... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate, Me Pamje nga Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 1+1+Depo, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare bani...