Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 83m2

E pa mobiluar
107,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 55
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636719 - Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 82.6 m2 dhe siperfaqe neto prej 70 m2, ndodhet ne katin e 7 banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kompleksi eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve dhe sistem i pergaditur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
104,000€
Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i...

90,000€
Tek E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregull... - 72m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 71.88 m2 dhe siperfaqe neto pr...

98,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...