Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 80m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 125
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636709 - Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

91,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...