Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 80m2

E mobiluar
96,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 763
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636709 - Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me kor...

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...