Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! - 122m2

Pjesërisht e mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 144
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636654 - Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 122 m2 dhe siperfaqe neto prej 113 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadmnistruar me ashensor dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon si dhe nje tualet tjeter. Orientimin e ka drejt Perendimit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me elitare te kryeqytetit dhe eshte nje mundesi shume e mire per banim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Liqeni i Thate
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...

350€ / muaj
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! - 95m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Procelan, Prane UET, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashenso...