Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 112m2

Pjesërisht e mobiluar

105,000€

100,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 892
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636640 - Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar, ka qene njesi dhe eshte pershtatur si apartament. Organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter me dritare. Apartamenti ka siperfaqe neto 87 meter, verande 25 meter dhe eshte i sapo investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike, sistemi kapot,vetratat dopioxham termike me akustike, grilat persiane, tualetet inkaso, etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 92m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve te kompleksit d...

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...