Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 118m2

E mobiluar

125,000€

119,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 881
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636533 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, dy dhomat e gjumit, njera dhoma me dalje ne ballkon te dedikuar dhe tualeti. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Astir
Rruga Rruga Mikel Maruli
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 103m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 I Pa Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne...