Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! - 61m2

E pa mobiluar
102,000€

  • Rruga Viktor Eftemiu
  • 794
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636525 - Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashensor. Organizohet nga korridori shperdares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar me punime mjaft cilesore qe nga instalimet elektrike, hidraulike, dyert, dritare dopixham termike. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per shkak te aksesit qe te ofron dhe afersine qe ka me qendren. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 61m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Viktor Eftemiu
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
104,000€
Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i...

92,000€

96,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne Kompleks ne katin 0, te nje pallati 7 katesh n...

98,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...