Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! - 165m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Viktor Hygo
  • 58

Përshkrimi i pronës

REFAA636258 - Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet ne dy ambjente openspace, dy tualete dhe nje verande ne pjese para e cila mund te shfrytezohet ne favor te biznesit. Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si bar-restorant, zyra te ndryshme, kopsht, cerdhe etj. Ambjenti jepet me qira 800 euro neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 165m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Viktor Hygo
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Verandë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

800€ / muaj
Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet Me Qira Ambient Open... - 80m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Joklin Persi

Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet me Qira Ambient Open Space Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje vile dy kateshe...