Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! - 50m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 112

Përshkrimi i pronës

REFAA636241 - Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar dhe eshte i ndare ne tre ambjente te ndryshme dhe nje tualet me dritare. Ambjenti ka qene perdorur si klinike mjeksore, por eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si klinika te ndryshme, laboratore mjeksore etj. Dyqani ka siperfaqe neto 50.5 meter dhe ka fasade xhami ne pjesen para, gjithashtu ka edhe nje verande te bollshme e cila mund te shfrytezohet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin (+355) 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
400€ / muaj
Perball Ministrise Se Mbrojtjes, Jepet Me Qira Apartame... - 47m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Perball Ministrise Se Mbrojtjes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar ! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2023 ne katin e 2...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...