Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim OKAZION!!! - 73m2

E pa mobiluar
88,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1289
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636235 - Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 73.19 m2 dhe siperfaqe neto 65.35 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-katesh me ashensor dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjese me dalje ne ballkon, kendi e gatimit i vecuar, dhoma e gjumit, si dhe tualeti . Orientimi i apartamentit eshte drejt lindjes cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
87,900€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim Ose... - 70m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Ose Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2014....

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te... - 64m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, ne Rrugen "Jordan Misja" Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64.2 m2 dhe siperfaqe neto 54.5m2...