Prane RTSH, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Teper Luksoz !!! - 137m2

E mobiluar

1,500€ / muaj

1,300€ / muaj

  • Rruga Papa Gjon Pali II
  • 206
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636216 - Prane RTSH-se Jepet Me Qira Apartament Luksoz 2+1+2!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i investuar, si parketi, sistemi chiller, vetratat termike dhe akustike etj, dhe i arreduar me arkitekt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zonat me elitare me disa institucione te rendesishme qe ndodhet prane. Apartamenti jepet me qira 1300 euro neto dhe jepet vetem per kliente te huaj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine Real Deal ne numrin: +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Papa Gjon Pali II
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

609,000€
Cmim i diskutueshem

626,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 174m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, Ne Kullen Downtown One. Ap...

1,300€ / muaj

1,500€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar... - 140m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar, me ashensor....

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 , Me Orientim &... - 150m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, ne Rrugen Ibrahim Rugova, afer me Xheko Imperial, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh...