Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! - 102m2

E pa mobiluar
128,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 2165
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA636185 - Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-katesh me ashensor dhe eshte i organizuar ne korridorin shperndares, dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, si dhe nje tualet tjeter. Orientimi i apartamentit eshte drejt Jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

121,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 96.85 m2 dhe siperfaqe neto p...

119,000€

125,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 118m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe o...