Tek Tregu i Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!! - 90m2

Pjesërisht e mobiluar
160,000€

  • Rruga Millosh Shutku
  • 1250
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636158 - Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe organiozhet ne sallonin ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon si dhe nje tulalet. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin shiten dy poste parkimi ne -1 te perfshira ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe neto 90.40 meter dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i prones eshte drejt Lindjes. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Millosh Shutku
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Pamje Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nj...

166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...