Tek Tregu i Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!! - 90m2

Pjesërisht e mobiluar
160,000€

  • Rruga Millosh Shutku
  • 1250
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636158 - Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe organiozhet ne sallonin ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon si dhe nje tulalet. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin shiten dy poste parkimi ne -1 te perfshira ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe neto 90.40 meter dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i prones eshte drejt Lindjes. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Millosh Shutku
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Pamje Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Tek Varri Bamit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 73m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Tek Varri Bamit, Prane Artisti Lounge, Me Pamje Nga Rruga Kryesore, Shitet Apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe i investuar. Apartamenti ndodhet...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...