Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! - 500m2

Pjesërisht e mobiluar
300,000€

  • Rruga Migjeni
  • 354

Përshkrimi i pronës

REFAA636140 - Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 435 m2. Kati i pare organizohet ne sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi dhe tualeti, kati 2 organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhina e vecuar, dhoma e gjumit me tualet te brendshem si dhe nje tualet tjeter, kati 3 organizohet ne sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar dy dhoma gjumi, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 500m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Kthesa e Kamzes
Rruga Rruga Migjeni
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

300,000€
Ne Yzberisht, Shitet Vile Per Investim !!! - 437m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht ,prane Shkolles Myslim Shima, shitet Vile me 3 kate ndertim i vitit 2006 e cila ka siperfaqe trualli 360 m/2 njolle ndertimore 129 m/2 d...