Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! - 500m2

Pjesërisht e mobiluar
300,000€

  • Rruga Migjeni
  • 418

Përshkrimi i pronës

REFAA636140 - Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 435 m2. Kati i pare organizohet ne sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi dhe tualeti, kati 2 organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhina e vecuar, dhoma e gjumit me tualet te brendshem si dhe nje tualet tjeter, kati 3 organizohet ne sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar dy dhoma gjumi, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 500m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Migjeni
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Prane Ures Se Institutit, Shitet Vile 3 Kateshe Me Orie... - 266m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Petrit Radovicka

Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kat...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ligor Lubonja

Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rre...