Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! - 76m2

E mobiluar
125,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636117 - Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Prona eshte e investuar dhe mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme. Apartamenti ka orientim drejt Lindjes dhe pamje nga liqeni i thate dhe ka nje lokacion perfekt ne nje nga zonat me elitare te Tirane duke e bere nje mundesi mjaft te mire si per banim edhe per investim pasi kerkesat per qira jane te larta. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

122,300€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orie... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 M e Orientim Perfekt, Jug-Perendim ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...