Perballe Me Spitalin Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri!! - 82m2

E pa mobiluar
98,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 900
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636052 - Perballe Me Spitalin Amerikan 3 Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!! . Apartamenti ka siperfaqe bruto 81.63 m2 dhe siperfaqe neto 70.49m2, dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri 12 katesh ku aktualisht eshte ne fazat perfundimtare dhe parashikohet te mbaroje ne fund te ketij viti. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte; korridori shperndares, salloni ku ka ambient ndenje dhe kend gatimi me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualeti. Orientimi apartamentit eshte drejt Lindjes. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punime teper cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Spitali Amerikan 3
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mireadministruar, ndertim i vitit 1...

83,660€

89,300€

Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Tirana Entry 2 , Shitet... - 94m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Okazion Kleringu! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 94 m2, dhe siperfaqe neto 79...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...