Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+,1 Totalisht I Investuar!! - 53m2

E pa mobiluar
83,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 2262
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636032 - Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti, ndodhet ne katin e 1 banim ose i 3 nga toka te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande te cilen e ka ne shfrytezim vetem apartamenti, dhoma e gjumit, dhe tualeti me dritare. Apartamenti ka siperfaqe 53.1 m2 dhe veranden e cila nuk eshte ne dokumentacion. Orientimin e ka drejt Jugut. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar se fundmi , eshte i shtruar me parket dhe tualeti me pasije inkaso. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Pallati me Shigjeta
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Tek 21-Dhjetori , Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investu... - 48m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ,Rruga E Kavajes Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 47.9m2 i pa mobiluar i cili ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4 kates...

E RE
87,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 79m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

78,000€
Mundesi Pagese Me Keste- Prane Sheshit Shqiponja Shitet... - 65m2
Dogana - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, ne rezidencen "Akses Tirana" Shitet Apartament 1+1, Mundesi Pagese me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës,...