Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!!! - 117m2

E pa mobiluar

75,000€

73,000€

  • Rruga Kastriotet
  • 3629
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA636006 - Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 117 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2, ndodhet ne katin e 8, te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe veranda e cila mund te shfrytezohet dhe te pershtatet ne apartament 2+1. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientim Jug-Lindje duke patur drite dielli gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokuementacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin (+355) 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Kastriotet
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim!!! - 71m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ndertuar ne vitin 2010. Apartamenti...

E RE
73,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 52m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues te mireadministruar d...

83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sip...