Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! - 53m2

Pjesërisht e mobiluar
73,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 5420
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635998 - Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! Apartamenti me siperfaqe totale 53 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit. dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare. Ka orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike tualeti me pajisje inkaso, dyert, vetratat jane dopioxham termike dhe akustike, tarraca eshte izoluar si dhe ka panel diellor te vendosur ne tarrace. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

75,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 89m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88.51 m2 dhe esh...

119,000€
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri, Me... - 99m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...