Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire!!! - 81m2

E pa mobiluar

81,000€

75,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 2147
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635996 - Ne Fillim Te Freskut, Prane Njesise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti me siperfaqe neto 72 m2 dhe siperfaqe bruto 81 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministrua me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, njera dhome me dalje ne ballkon dhe tualeti. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje duke pasur drite dielli gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

83,660€

89,300€

Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Tirana Entry 2 , Shitet... - 94m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Okazion Kleringu! Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 94 m2, dhe siperfaqe neto 79...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Me Super Investim Dhe... - 95m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne fund te rruges Muhamed Deliu Shitet Apartament2+1, me super investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati 6-katesh ndert...