Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! - 130m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 129
  • 5 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA635981 - Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertimi ekzistues te mireadministruar pa ashensor dhe organizohet ne katin e 4, nje ambient openspace, nje tualet dhe nje ballkon, Kati i 3 ka korridor shperndares, 4 dhoma dhe nje tualet. Ambjenti ka nje lokacion shume te mire dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash si zyra te ndryshme biznesi, call center etj. Ka orientim perfekt Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona jepet me qira 700 euro neto. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Square 21, Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinv... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes , Prane Square 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6 te nje pallati te mirembajtur dhe organ...