Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt!!! - 200m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 120

Përshkrimi i pronës

REFAA635951 - Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe aktualisht eshte ne gjendje pune me klientele te rregullt prej shume vitesh. Lokali ka nje siperfaqe neto 100 meter dhe organizohet si nje ambient i vetem openspace i gjithi me fasade xhami cka i jep nje mundesi te mire reklamimi dhe nje tuale. Orientimin e ka drejt Lindjes. Gjithashtu nje vlere te shtuar prona ka dhe nje verande 100 meter te cilen e ka ne pronesi dhe nuk tatohet nga bashkia. Lokali jepet 1000 euro neto ne muaj. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Tek Art-Turbina, Jepet Me Qira Ambient Per Bar Restaura... - 60m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Art-Turbina, Prane Liqenit artificial, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Bar Restaurant !!! Ambieni organizohet ne nje siperfaqe 60 m/2. Ambient...

415,000€

500,000€

Te Irfan Tomini, Shitet Ambient Bar-Kafe Ideal Per Inve... - 121m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Te Irfan Tomini, prane shkolles 26 Nentori, Shitet Ambient Bar-Kafe Totalisht i Investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5 katesh dhe esh...