Te Nshraku, Jepet Dyqan Me Qira, Me Fasade Xhami1! - 118m2

E pa mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Sali Butka
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFAA635660 - Te Nshraku, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet. Ambienti eshte nje mundesi shume e mire per investim, pasi ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes. Dyqani mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi, furre-buke pasticeri, resorant, farmaci, klinika te ndryshme etj. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi biznesit. Dyqni jepet me qira 850 euro/muaj neto. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Sali Butka
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Per... - 165m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Viktor Hygo

Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar...

600€ / muaj

800€ / muaj

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshe... - 121m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin 0 te...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investi... - 42m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Isuf Elezi

Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dh...