Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra, Mundesi Ideale Investimi!! - 150m2

E pa mobiluar
482,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 69

Përshkrimi i pronës

REFAA635586 - Te Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve me cilesore te zones dhe organizohet si nje ambient i vetem open space dhe dy tualete. Hapesira ofron mundesi per ndarje te ndryshme ne varesi te preferencave te klienteve. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder zonat me te preferuara per zhvillimin e biznesit tuaj. Ambjenti eshte i pershtathem per tipologji te ndryshme biznesi si zyra te ndryshme, klinika mjeksore, laboratore etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme