Tek 5-Maji, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investim!! - 50m2

E pa mobiluar
45,000€

  • Rruga Gani Strazimiri
  • 264

Përshkrimi i pronës

REFAA635487 - Te 5-Maj Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti eshte me fasade xhami, e cila i krijon nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si fasd food, bar kafe, sherbime estetike, dyqan fruta-perime etj. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka marre nje zhvillim shume te madhe se fundemi. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Gani Strazimiri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

423,000€
Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! - 88m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center, Shitet Dyqan I Sapo Investuar!!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregtare 11 kateshe, ndërtim i vitit 2022. Siperfaqja bru...

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...

35,000€

36,500€

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan... - 23m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Aleks Buda

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh te mireadministrua...