Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te bollshme!! - 126m2

E pa mobiluar
119,700€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 353
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA635476 - Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te kompleksit dhe organizohet nga salloni ndenjes, me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, si dhe nje tualet tjeter. Kompleksi është I organizuar me dy kate parkimi nëntoke, në të cilat njëri do të jetë në shërbim të ambjenteve tregtare ndërsa tjetri në shërbim të banorëve. Kati përdhe dhe kati I parë i janë dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit me hapësira lehtësisht të aksesueshme dhe hyrje të veçuara nga ato të banimit. Mbi dy katet e biznesit, zhvillohen 9 (nëntë) kate banimi, me organizim optimal të hapësirave dhe me apartamente komode dhe moderne të tipologjive nga më të ndryshmet. Aplikohen standartet më të larta të inovacionit në ndërtim duke I shtuar vlerë çdo njësie ndërtimore. Disa nga benefitet e kompleksit janë: Fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapotë; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimit e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem I përgatitur I ngrohjes qëndrore; përdorim I pllakave dhe I dyerve I cilësisë më të lartë të importit etj. Apartamenti eshte gati per banim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine RealDeal ne numrin: +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
97,000€
Cmim i diskutueshem

103,000€

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 129m2
Yzberisht - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, prane rotondos se bulevardit te ri shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 129 m2 dhe neto 114 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...

E RE
110,000€
Ne Fresk, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 138m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te mirea...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Te Rreg... - 115m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar 2 Palmave shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 115 m2 dhe neto 97 m2 ne katin e 6 te nje ndertimi 7 katesh i mireadministruar...