Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 69m2

E mobiluar
68,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 643
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635475 - Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga punimet elektrike, hidraulike, vetratat dopioxham termike dhe akustike, grilat persiane, parketi dhe arredimi i bere vetem para pak kohesh. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per investim ose per banim pasi ndodhet ne nje zone qe te ofron ajrin e paster dhe qetesine. Apartamnti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine RealDeal ne numrin: +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 72m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

66,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 79m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne zonen e Astirit,tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 1+1 me cmim kleringu .Apartamenti ka siperfaqe bruto 72 m/2 dhe organizohet si me poshte...

75,500€
Tek Ish-Profarma, Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Perfund... - 63m2
Xhamlliku - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Ish-Profarma, shitet apartament 1+1, ne faze perfundimtare te ndertimit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres prej 3 godinave te Kompleksit...