Tek Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira te Bollshme!! - 115m2

E pa mobiluar
155,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 782
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA635452 - Te Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadministruar pa ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon,tre dhomat e gjumit, njera dhome me dalje ne ballkon, dhoma tjeter me garderobe te vecuar, dhe nje dhome tjeter e cila mund te pershtatet si studio, gjithashtu apartamenti ka dy tualete me dritare. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar se fundmi qe nga punimet elektrike, hidraulike, dural termik dhe akustik, dyeret e brendshme te reja, parketi cilesor etj. Apartamenti ka nje lokacion perfekt shume te pershtatshem per banim ose per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontakto ne ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1 Me H... - 138m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 3+1+2 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencia...

143,000€

145,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 3+1, Me... - 143m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...

146,000€
Prane Kompleksit Grand , Shitet Apartament 3+1+2, Munde... - 146m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Kompleksit Grand, Ne Rrugen "Todi Shkurti", Shitet Apartament 3+1+2 Mundesi E Mire Investimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te n...