Te Hipoteka, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 100m2

E pa mobiluar
99,000€

  • Rruga Panorama
  • 1994
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA635414 - Te Hipoteka, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, te dyja me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, si dhe nje tualet tjeter. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara per banim ose per investim, pasi ka nje lokacion shume te mire. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
87,300€

89,300€

Perballe Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Nje Post... - 102m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko ,ne zonen e Porcelanit shitet apartament 2+1+2 tualete me cmim okazion bashke me 1 post parkimi me cmim extra 12 mije euro ne...

E RE
100,000€
Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartame... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orien...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....