Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 23m2

E pa mobiluar

36,500€

35,000€

  • Rruga Aleks Buda
  • 422

Përshkrimi i pronës

REFAA635215 - Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet. Ambienti eshte me fasade xhami, e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Hapesira eshte e pershtateshme per tipologji te ndryshme biznesi si zyre, dyqane te ndryshme, parukeri etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine RealDeal ne numrin: +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 23m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Aleks Buda
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investi... - 42m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Isuf Elezi

Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dh...

45,000€
Tek 5-Maji, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investi... - 50m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Gani Strazimiri

Te 5-Maj Shitet Dyqan Ne Katin 0 Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje a...