Prane Tegut Shitet Vile 3-Kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke !! - 606m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 163

Përshkrimi i pronës

REFAA635197 - Prane Teg, Ne Mjull Bathore Shitet Vile 3-kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar qe te ofron qetesine dhe relaksin e natyres. Vila ka siperfaqe trualli 405 meter dhe siperfaqe totale te ndertimit 607 meter. Ne Katin -1 ndodhet garazhi dhe nje depo, kati 0 organizohet ne sallonin ndenjes dhe gatimin e vecuar, nje tualet dhe 3 ballkone. Kati 1 organizohet ne dy dhoma gjumi, tualeti dhe tre ballkone, kati 2 organizohet nga nje dhome gjumit, tualeti, nje verande, dy ballkone si dhe nje ambjent tjeter. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 606m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona TEG
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

340,000€
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super A... - 144m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave t...

360,000€
Prane Teg, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartame... - 135m2
TEG - Rruga Vilave

Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande,Totalisht E Investuar!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 134.82 m2, nga te cilat...

2,000,000€
Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vil... - 505m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus...