Prane Tegut Shitet Vile 3-Kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke !! - 606m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 163

Përshkrimi i pronës

REFAA635197 - Prane Teg, Ne Mjull Bathore Shitet Vile 3-kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar qe te ofron qetesine dhe relaksin e natyres. Vila ka siperfaqe trualli 405 meter dhe siperfaqe totale te ndertimit 607 meter. Ne Katin -1 ndodhet garazhi dhe nje depo, kati 0 organizohet ne sallonin ndenjes dhe gatimin e vecuar, nje tualet dhe 3 ballkone. Kati 1 organizohet ne dy dhoma gjumi, tualeti dhe tre ballkone, kati 2 organizohet nga nje dhome gjumit, tualeti, nje verande, dy ballkone si dhe nje ambjent tjeter. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 606m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...