Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje te Lire !!! - 123m2

E pa mobiluar

79,000€

75,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 2206
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635141 - Ne Fresk, Ne Rrugen Shefqet Kuka Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualeti me dritare dhe nje verande e madhe, e cila aksesohet nga te gjitha ambjentet e apartamentit. Apartamenti ka orientim perfekt duke pasur drite natyrale gjate gjithe dites si dhe ka pamje te lire nga qyteti i Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti ka 84 meter siperfaqe neto dhe 39 meter verande. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Pl... - 125m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Post Parkimi Te perfshir Ne Cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati...

75,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri! - 87m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Prane Vila L Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Optimale. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje kompleksi te ri ne faze karabin...

83,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim... - 77m2
Don Bosko - Rruga Jordan Misja

Ne zonen e Don Boskos, prane Xhamise shitet apartament 2+1 i investuar, ne pallat me ashensor te vitit 2008. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme...