Tek Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! - 111m2

E mobiluar
237,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 603
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635102 - Te liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe me sistem kapot. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare, dhoma matrimoniale ka qen me tualet te brendshem dhe eshte pershtatur nga pronari si garderobe por lehtesisht mund te kthehet serish si tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari se fundmi qe nga punimet elektrike, hidraulike, dural termik dhe akustik, grila persiane, arredimi me arkitekt, kondicionimi me sistem chiller etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Komuna e Parisit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
284,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

E RE
230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo...