Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Per Zyra Me Pamje Nga Liqeni!! - 64m2

E pa mobiluar
137,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 50

Përshkrimi i pronës

REFAA635084 - Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire Nga Liqeni!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar. Ambienti organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet, por qe ka mundesi te ndahet ne disa ambiente sipas aktivitetit qe deshironi te zhvilloni. Ambienti eshte nje mundesi shume e mire per te zhvilluar biznesin tuaj pasi zona eshte nje nder zonat me elitare te qytetit te Tiranes. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, klinika mjeksore etj. Bashke me ambienti shitet edhe nje post parkimi ne -1 i mbyllur me qepen i perfshire ne cmim. Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme