Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2

E pa mobiluar
90,000€

  • Rruga Kahreman Ylli
  • 241

Përshkrimi i pronës

REFAA635056 - Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet, gjithashtu ka edhe nje verande ne pjesen para e cila mund te shfrytezohet ne varesi te biznesit qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte i pajisur me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi biznesit. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qira dhe perdoret si qender kursesh, por eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si farmaci, qender estetike, dyqane te ndryshme etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 33m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Porcelan
Rruga Rruga Kahreman Ylli
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

337,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore, Shitet Super Amb... - 75m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare te ndertimi...

97,000€
Ne Xhamllik, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 64m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Xhamllikut shitet ambient Biznesi ne katin 0, ne ndertim te Vitit te Ri 2020. Ambienti ka siperfaqe 63.7 m2 , lartesi 3.8m. Ka nje pjese me...

93,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...