Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes Me Lokacion Perfekt!! - 40m2

E pa mobiluar

500€ / muaj

400€ / muaj

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 61

Përshkrimi i pronës

REFAA635042 - Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues dhe organizohet nga korridori shperndares dy dhoma, nje depo, tualeti me dritare, dhe nje ballkon. Ambienti eshte nje mundesi shume e mire per te zhvilluar biznesin tuaj pasi ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per biznese. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme si zyre avokatie, noteriale, si dhe per klinike mjeksore, klinike dentare etj. Ambienti jepet me qira 400 euro/muaj neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Nikolla Jorga
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

600€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rru... - 60m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje si...