Ne Laprake, Buze Rruges Kryesore Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
98,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 234
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635013 - Ne Laprake, Buze Rruges Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 I Pershtatur Ne 3+1! Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe pamje te lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12-katesh i mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat dhe tualeti. Apartamenti ka orientim perfekt duke pasur drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi ka nje lokacion shume te mire dhe zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

95,000€

105,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 131m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Tek Vila L shitet super apartament 2+1 totalisht i investuar me verande. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 dhe 46 m2 verande ndodhet ne katin...

110,000€
Tek "Aura Complex", Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Kler... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek "Aura Complex", Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te kompleksit dhe o...