Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 111m2

E pa mobiluar
88,800€

  • Rruga Loni Ligori
  • 453
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA635001 - Ne Astir, Prane Viles L Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualeti si dhe ballkoni i cili aksesohet si nga salloni dhe nga dy dhomat e gjumit. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim edhe per banim pasi zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,900€
Ne Kompleksin Rezidencial Univers City,Shitet Apartamen... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,prane QTU shitet Apartament 2+1+2 tualete+lavanteri bashke me nje post Parkimi me cmim extra 12,0000 mije eu...

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartamet 2+1+2 I Sapo Investuar Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 dhe neto 108 m2 dhe ndodhet ne k...