Ne Qender, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tiplologji Te Ndryshme Biznesi! - 104m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Kajo Karafili
  • 125

Përshkrimi i pronës

REFAA634900 - Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mireadministruar me ashensor, i cili ndodhet vetem pak metra larg sheshit Skenderbej. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient openspace me dy tualete dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes furre-buke-pasticeri. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per zyra ose edhe per biznese te tjera. Ambjenti Jepet Me Qira Bosh 1000 Euro Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Kajo Karafili
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashen...

1,000€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe akse...

1,000€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Per... - 115m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashe...