Ne Fresk,Shitet Dyqan Perfekt Per Investim, Buze rruges!! - 65m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 99

Përshkrimi i pronës

REFAA634895 - Ne Fresk, Ne Rrugen e Thesarit Shitet Dyqan Buze Rruge, Perfekt Per Investim! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor, organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet. Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami nga rruga kryesore e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si, farmaci, qender estetike, fast food etj. Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...

69,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi N... - 69m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe org...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...