Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
125,000€

  • Rruga Foto Xhavella
  • 1051
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA634881 - Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, te dyja me dalje ne ballkon si dhe dy tualete. Orientimi nga Jugu dhe Lindja i ofron apartamentit ngrohtesi dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Foto Xhavella
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
120,000€
Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
133,500€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 100m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri ne faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne kat...