Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
83,500€

  • Rruga Foto Xhavella
  • 606
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA634881 - Ne Astir, Prane Bar Dy Palmat Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ndertim i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, te dyja me dalje ne ballkon si dhe dy tualete. Orientimi nga Jugu dhe Lindja i ofron apartamentit mundesine e pasjes se drites natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir
Rruga Rruga Foto Xhavella
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartamet 2+1+2 I Sapo Investuar Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 dhe neto 108 m2 dhe ndodhet ne k...

93,000€

95,000€

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalis... - 106m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-kates...