Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 67m2

Pjesërisht e mobiluar
47,500€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 2212
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA634845 - Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri te mireadministruar ndertim i vitit 2010. Apartamenti organizohet nga korridori shperdares, salloni ndenjes me kendin e gatimit te vecuar me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit si dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per investim ose per banim pasi zona ofron gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode si transport urban, shkolla, supermarkete, farmaci etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

56,000€
Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka Shitet Apartament 1+1... - 81m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 80.6 m2 dhe neto 71,9m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh i mireadminis...

65,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!! - 62m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Ana Market Shitet Apartament 1+1 Ne Pallat Te Ri te Vitit 2015 Te Mireadministruar Me Ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 62m2 neto dhe...

53,000€
Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Ap... - 64m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ka siperfaqe 63.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te n...